tapesh_hr's Cheat Happens Profile
Cheat Happens Game Cheats and Wallpapers
Cheat Happens Game Cheats and Wallpapers
 
Cheat Happens Game Cheats and Wallpapers
 
     TRAINERS       REQUESTS       GAME REVIEWS       GAME WALLPAPERS       BOARDS
-OR-
  SAVE 25% ON OUR LIFETIME MEMBERSHIP WITH PROMO CODE "CHLIFESAVE25" - ENDS SOON!  
 
     
 

tapesh_hr
tapesh_hr@yahoo.com

Rank: ELITE  
Member Since: Feb 20, 2009
Last Visit: Aug 04, 2010
Location: Iran
Message Boards Postcount: 0
 
view blog comments  
  view all board posts  new private message
add to address book  add to my friends
 
     
   
   LATEST BLOG ENTRY:  SUBSCRIBE TO THIS BLOG (0 subscribers) 
 
  + see more entries 

دار و دسته مافیا
posted 7/21/2009 4:15:13 AM

*دار و دسته مافیا****

با کچک ترین اشتباهی شما تحت تعقیب پلیس قرار خواهید گرفت

داستان:بازي با يک cutscene جالب سينمايي آغاز مي شود.در يک ايستگاه قطار،لوکوموتيوي توقف مي کند.چند لحظه بعد سربازي با سر و وضعي مرتب از لوکوموتيو خارج مي شود.اين Vito است،کارکتر شما.کسي که رفتن به جنگ را به زنداني بودن به جرم يک خلاف جزئي ترجيح داده.
حال او فقط بعد از يک ماه،به خاطر بستري شدن در بيمارستان در زمان جنگ به خانه بازگشته است هرچند که جنگ نيز در آخرين روزهاي خود به سر مي برد.همينکه Vito ايستگاه قطار را ترک مي کند،مردي تنومند که باراني اي بر تن و Tribly بر سر دارد او را ملاقات مي کند.اين مرد،دوست دوران کودکي Vito و شريک خلافکار او Joe است.
Vito از Joe درباره ي اينکه چگونه از آمدن او اطلاع داشته سوال مي کند و Joe در جواب مي گويد:"من خبرچين هاي خودمو دارم".اگر عنوان بازي شما را در جريان نگذاشته باشد،رفتار مشکوک Joe شما را در جريان بازي قرار خواهد داد_مافيا 2 بازي اي درباره ي خلافکارها،اخلاقيات سوال برانگيز و "ارتباطات" است.همينکه Joe و Vito ايستگاه را ترک مي کنند دو مأمور پليس با سوء ظني احتمالي آنها را زير نظر مي گيرند.

***با تاکسی خود را به مقصد برسانید***

گرافيک:
به گفته سازندگان گرافيک و جزئيات دربازي در حد بازي CRYSIS و شايد هم کمي بالتر باشد که چنين گرافيکي با اين جزئيات براي يک بازي Open World واقعا جاي تحسين دارد .
در طراحي محيط واقعا اوج هنر تيم سازنده را خواهيد يافت که انگار بافت ساختمان و خيابانها قابل لمس و کاملا برجسته است.
طراحي کارکترهاي اصلي بازي واقعا زيبا و هنري است طوري که ما در تريلر ديديم اجزاي صورت يکي از رئساي باند در هنگام خوردن يک تکه گوشت سر ميز شام به صورت بسيار بسيار بسيار طبيعي به حرکت در مي امد که باور ان براي خود من واقعا سخت بود.
طراحي مردم عادي هم کمي از کارکتر هاي اصلي ندارد و مردم نيز در بازي بسيار خوب طراحي شده اند از همه که بگذريم ميرسيم سر طراحي حيوانات احلي بله درست شنيديد در بازي حيوانات احلي همچون گربه و سگ و اسب و انواع پرندگان وجود خواهند داشت که طراحي انها نيز چيزي فراتر از نسل آينده ميباشد

طراحی فنی و هنری
همان طور که می دانید زمان بازی از دهه 20 به اواخر دهه 40 و اوایل دهه 50 تغییر کرده است. سازندگان خواستار ارائه یک کار جدید هستند و این شیوه را انتخاب کرده اند تا با قرار دادن گیمر در یک فضای متفاوت به آنها در تجربه یک کار جدید کمک کنند. 20 سال فاصله زمانی کمی نیست و آنها معتقند دهه پنجاه یک استیل بی نظیر با موسیقی عالی و هنر خاص خود را دارد.

مافیا یک بازی تاریخی-رئالیستی دقیق است که سازندگان وسواس خاصی نسبت به این موضوع دارند. همه چیز دهه های 40 و 50 شهر نیویورک باید به دقت شبیه سازی شود. با توجه به آنچه که ما در نسخه اول دیدیم این کاملا طبیعی است و هواداران حتی انتظار بیشتری دارند. سازندگان مافیا هم در جواب اعلام کرده اند ما تا جایی پیش رفته ایم که علاوه شبیه سازی دقیق جزئیات محیط، شهر، مردم و وسایل نقلیه، اسباب و اثاثیه داخل خانه ها را هم شبیه سازی کرده ایم. مثلا اگر قرار باشد یگ یخچال در خانه وجود داشته باشد باید از لحاظ ظاهری و صدا دقیقا همان چیزی باشد که در دهه 50 وجود داشه است. ما دقیقا شما را در دهه 50 شهر نیویورک قرار می دهیم و این شبیه سازی در گیم پلی بازی هم تاثیر خواهد داشت.

با توجه به این که شهر نسخه اول ( Lost Heaven) و شهر نسخه دوم ) Empire City ) هر دو ازNew York الهام گرفته شده اند این سوال به وجود می آید که این دو شهر چه شباهت هایی را با هم خواهند داشت. با توجه به اینکه Empire City به طور کاملا مجزا و از بن طراحی شده است باید بگیم که هیچ شباهتی و بازی در یک شهر کاملا جدید جریان خواهد داشت. القای حس آن دوران و شبیه سازی شهر برای سازندگان بسیار مهم بوده است بنابراین آنها به نیویورک رفته و هزاران عکس را تهیه کرده اند و تحقیقات بسیاری برای طراحی تک تک مراحل انجام داده اند. آنها یک مجموعه شامل هزاران عکس از از ساختمان ها، اتومبیل ها، مردم و ... تهیه کرده اند که به گفته خودشان بیشتر از نیازشان هم هست. نکته دیگر اینکه مساحت Empire City در مایل مربع خواهد بود که این دقیقا همان مساحت Lost Heaven است با این تفاوت که فضاهای اطراف شهر و زمین های بایر Empire City نسبت به Lost Heaven کمتر است و در عوض خود شهر و ساختمان ها بزرگتر هستند و بیشتر فضای بازی را مناطق شهری اشغال کرده اند. دلیل اینکار اینست که داستان بازی بیشتر در خود شهر جریان دارد و کمتر به خارج از شهر کشیده می شود و سازندگان می خواهند با اینکار تمرکز خود را در طراحی شهر بگزارند تا هر چه بهتر آن را طراحی کنند.
شما هیچ صفحه لودینگی را هنگام گشت و گذار در شهر نخواهید دید حتی هنگام ورود و خروج به هر یک از 100 محیط داخلی بازی مثل بارها، گاراج ها و ... که در شهر وجود دارد. همه این ها در دنیایی با تخریب پذیری بالا قرار دارند.

خیلی ها علت موفقیت و برتری مافیا نسبت به بازی های دیگر ژانر را ارائه یک سبک جدید و کاملا مجزا از سبک gta می دانند. با بدست آمدن اطلاعتی جدید از مافیا 2 برخی شباهت های سطحی و کوچک اما زیاد با gta iv مثل نحوه رفتار مردم در خیابان ها، تنوع خاص اتومبیل ها، فضاهای داخلی و ... مشاهده شد و این نگرانی را به وجود آورد که بازی از مسیر اصلی خودش منحرف شده باشد چیزی که هواداران اصلا دوست ندارند. اما وقتی از سازندگان در این باره سوال شد آنها موضوع را رد کردند و گفتند که مافیا از یک تکنولوژی و موتور کاملا مجزا از بازی gta بهره می برد و آنها هیچ معامله تکنولوژی با شرکت راک استار صورت نداده اند و صد در صد موتور بازی کار خود شرکت است. آنها حتی از هنرمندان و مهندسان خود ارائه موتور بهتر و قوی تر را خواسته اند و معتقدند اگر نگاهی به عکس های منتشر شده از بازی بندازیم هنر را به زیبایی درک می کنیم. هدف آنها همچنین ارتقا و برتری تمام جوانب گیم پلی از شوتر سوم شخص تا رانندگی نسبت به بازی های هم سبک است و سازندگان قول اینکه مافیا 2 در زمینه " هنر " خواهد شد را داده اند.

هوش مصنوعي:
از هوش مصنوعي بازي اطلاعات چنداني در دست نيست چون گيم پلي بازي هنوز به نمايش در نيامده اما فکر کنم همانند داستان بازي و گرافيک بسيار عالي و خوب از اب درآيد

 1 comment 

   
   SYSTEMS I OWN:
 
  PC Facebook Nintendo NES
XBox 360 Apple iOS Device Super Nintendo
Playstation 3 Google Android Device Nintendo 64
Nintendo Wii     Gamecube
Nintendo Wii U     Game Boy
Nintendo DS Playstation Game Boy Color
Nintendo 3DS   Playstation 2 Game Boy Advance
Sony PSP X-Box SEGA Genesis
Sony PS Vita SEGA Dreamcast SEGA Saturn
           
           
           
           
     
   MY COLLECTION  
 
Games: 4 titles   + view collection
Movies: 0 DVDs   + view collection
 
  1786 users online.
1668 guests / 118 members.
 
   
  Note: Cheat Happens is not responsible for the content of the user's homepage or personal comment. If you find that either contains questionable content, please let us know so we can look into it further. Please send your comments to chris@cheathappens.com.
   
 
Trainer Troubleshooting Guide        Cheat Terms and Tutorials        Anti-Virus Notifications        Site Help / FAQ        Submit Cheats        About Us and Contact Information
      Copyright © 2001 - 2015  webworks, LLC  All Rights Reserved    -   DISCLAIMER    -   PRIVACY POLICY    -   TERMS OF SERVICE